Лікування алкоголізму у Полтаві, використовуючи безпечні та ефективні методи проводять фахівці центру «Компас-Мед». Кожен пацієнт отримує індивідуальний курс, розроблений з урахуванням стану здоров'я і причин залежності.
У центрі надається психологічна підтримка, проводиться групова терапія, організовуються зустрічі з людьми, які подолали залежність.
Для успішного лікування важливо, щоб людина усвідомлювала свою проблему та бажала позбутися її. Програма 12 кроків має в собі обмежений прийом ліків, мотивацію до тверезості та психокорекцію.
Скільки коштує лікування від алкоголізму?
Вартість курсу може бути різною, залежно від тяжкості захворювання, віку пацієнта та наявності супутніх діагнозів. Розрахувати попередню вартість можна за номером телефону.
Принципи програми 12 кроків
Програма базується на принципі особистої відповідальності перед собою і суспільством. Усі учасники діляться своїми успіхами та невдачами, що допомагає їм у боротьбі з алкогольною залежністю. Діагностика, розробка плану лікування та контроль здійснюються професійними фахівцями.
При виборі методів реабілітації персонал центру уважно ставиться до потреб кожного клієнта, забезпечує сувору конфіденційність та комфортне перебування. Алкозалежні мають можливість пройти повне очищення від токсинів, отримати установки на відмову від спиртного та навчитися спілкуватися з оточенням. Така підтримка значно прискорює процес одужання.
Після курсу знижується ризик депресії та зривів, алкозалежний навчається жити без алкоголю. Персонал центру, куратори та сусіди завжди готові допомогти, співпрацюють для підтримки особистості у важкий період життя. Учасники обов'язково проходять ресоціалізацію та отримують підтримку у спілкуванні з іншими людьми.
Центр ресоціалізації «Компас-Мед»
Команда центру ресоціалізації «Компас-Мед» складається з висококваліфікованих фахівців у різних галузях. Пацієнти отримують професійну допомогу, проживають у комфортабельних умовах та навчаються основам тверезого життя. Під час ресоціалізації учасники адаптуються до нового життя, учаться будувати стосунки з оточенням та ставити цінності життя вище алкоголю.
Доброзичлива атмосфера в умовах центра значно сприяє швидкому одужанню. Всі члени команди відносяться до пацієнтів з повагою та розумінням, не звертаючи уваги на початковий рівень доходів, статус, вік або причини, що призвели до проблеми. Пацієнти центра отримують необхідну підтримку від персоналу, кураторів та сусідів.
Етапи відновлення
Повернення алкозалежного до соціуму є завершальним етапом роботи центру. На шляху до цього треба вивести людину із замкнутого кола випивка-похмілля, дати йому чіткі установки, допомогти його організму очиститися та прийти у нормальний стан.
Виведення із запою
Регулярне вживання навіть незначних доз міцних напоїв з часом призводить до втрати здатності контролю над їх споживанням. У такому стані людина часто з'являється агресивною чи апатичною. Щоб полегшити вивести із запою та абстинентного синдрому, можуть призначатися знеболювальні та заспокійливі ліки.
Детоксикація організму
Наступним кроком після виведення із запою є детоксикація організму. Це потрібно для того, щоб вивести накопичені токсини та полегшити самопочуття. Якщо токсини не вивести, вони будуть продовжувати отруювати органи та підвищувати ризик зриву. Детоксикацію проводять природним шляхом, виводячи продукти розпаду алкоголю з крові, сечі та м'яких тканин.
Кодування
Після детоксикації фахівці центра підбирають методику кодування від алкоголю, яка вбереже людину від подальшого алкоголю. Існує кілька методів кодування, таких як медикаментозний, психологічний, комп'ютерний та лазерний. Перераховані методи спрямовані на те, щоб викликати сильне погіршення самопочуття у відповідь на потрапляння в кров навіть малих доз речовин, що містять спирт. Згодом це дозволить сформувати рефлекс і наступне за ним відторгнення до спиртного у будь-яких його проявах.
Психосоціальна реабілітація
Постійний стрес, низька самооцінка, нездатність подолати життєві труднощі можуть спонукати колишнього алкоголіка до рецидивів. Тому так важливо знайти для себе мотивацію жити тверезо. Курс завжди включає психологічну адаптацію. На цих заняттях мешканці клініки навчаються контролювати себе та свої емоції, знаходять собі заняття, яке допоможе їм відволікатися від думок про алкоголь, вчаться переживати стрес без спиртного. Розмови з іншими залежними та тими, хто вже переміг потяг до алкоголю, сприяють утриманню від прийняття заборонених напоїв у перші, найважчі тижні.
Соціальна адаптація
Люди, які страждають алкогольною залежністю, часто втрачають зв'язок із колегами, друзями та навіть близькими родичами. Соціальна адаптація для них дуже важлива. Експерти допомагають їм відновити довіру рідних, навчитися спілкуватися з колегами та знайомими, знаходити нових друзів, подолати стресові ситуації без стимулянтів. Це дозволяє колишнім залежним швидко соціалізуватися в суспільстві. Часто мешканці знаходять підтримку в особі інших пацієнтів, з якими продовжують спілкуватися та підтримувати один одного вже за його межами.
Зрозуміння власної слабкості дає змогу створити нове коло спілкування з друзів, які не схильні до регулярного вживання спиртного, знайти відповідну роботу або хобі, відновити зв'язок із родичами.
Комплексний підхід, який практикується в нашому центрі, дає можливість досягти повного лікування від залежності або стійкої ремісії, яка може тривати багато років.
Якщо у вас є питання щодо методів лікування, умов та вартості проживання, ви завжди можете отримати абсолютно безкоштовну консультацію від наших спеціалістів. Для цього зателефонуйте за телефоном, вказаному на сайті. Також ви можете залишити заявку на консультацію у спеціальній формі, і спеціаліст центру зв'яжеться з вами у зручний для вас час.